Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Дослідження силової слідкуючої системи

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2009
Тип роботи:
Звіт про виконання лабораторної роботи
Предмет:
Теорія автоматичного керування
Група:
ІБ – 44

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет “Львівська політехніка” Кафедра “ЗІ” Звіт Про виконання лабораторної роботи №2 з курсу: «Теорія автоматичного керування» Дослідження силової слідкуючої системи Мета роботи: ознайомитись з принципом роботи силової слідкуючої системи, її настроювання та дослідження. Теоретичні відомості Для передачі кута або показів про положення об’єкта в просторі, для синхронного керування об’єкта на відстані використовуються сельсини. Вирівнювачем розузгодження в системі є сельсини, включені в трансформаторному режимі. В даному виді систем в якості вимірювального пристрою застосовуються два сельсина. На відміну від більшості інших типів, сельсини СС-405 мають обмотку синхронізації на статорі, а обмотка збудження розміщена на роторі. Принципова схема слідкуючої системи  Передаточна функція виконавчого двигун, коли вихідною величиною є кут повороту вала:  Тм – електромеханічна стала двигуна; Тл – електромагнітна стала якоря двигуна. Кдв=1/Сдв , де Сдв – конструктивна стала двигуна. Результати досліджень Таблиця 1 Таблиця 2   Таблиця 1 – залежність вихідної напруги від кута повороту СД при різній напрузі живлення сельсин. Таблиця 2 – залежність вихідного кута (СП) від вхідного (СД). Залежність вихідної напруги від кута повороту СД при різній напрузі живлення сельсин.  Залежність вихідного кута (СП) від вхідного (СД).  Структурна схема силової слідкуючої системи  Сельсини включені в трансформаторному режимі. Суматори. ЕП. ЕМП. Виконавчий двигун. Редуктор. Тахогенератор. Диференціююча ланка. Висновок: в ході виконання даної лабораторної роботи ми ознайомилися з силовою слідкуючою системою та дослідили її роботу.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини